Strona głównaGryAktualnościSTALKER 2 – twórcy gry są szantażowani przez rosyjskich hakerów

STALKER 2 – twórcy gry są szantażowani przez rosyjskich hakerów

Rosyjscy hakerzy dali twórcom gry STALKER 2 ultimatum. Mają czas do 15 marca aby spełnić oczekiwania przestępców.

W jednym z rosyjskich serwisów społecznościowych pojawił się wpis przedstawiciela grupy hakerów Vestink TSS. W poście straszą GSC Game World, że jeżeli nie spełnią ich żądań to udostępnią materiały ze STALKER 2.

Jak twierdzą hakerzy mają dostęp do dużej ilości materiałów z gry, które udostępnią w sieci jeżeli nie zostaną spełnione ich żądania. Hakerzy domagają się aby studio zmieniło swój stosunek do graczy z Rosji i Białorusi np. poprzez stworzenie lokalizacji. Nakazują również odblokowanie profilu NF Star na Discordzie.

Jako dowód hakerzy opublikowali grafiki z gry.

Fakt, że nie udostępniliśmy wszystkich materiałów opinii publicznej, świadczy o naszym przyjaznym stosunku do Was, po wszystkich Waszych nieprzyjaznych działaniach. Proszę działać odpowiednio i poprawić sytuację. Nie pozwól, aby uniwersum STALKER umarło z powodu twojego upolitycznienia – stagnacja jest już bardzo odczuwalna, co oznacza, że ​​nadszedł czas na zbudowanie relacji ze społecznością.

Twórcy gry mają czas do 15 marca, żeby odnieść się do żądań. Na ten moment ciężko ocenić jak wiele materiałów posiadają.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię