Strona głównaGryAktualnościStar Citizen - autorzy zapowiedzieli prace nad fizyką pościeli

Star Citizen – autorzy zapowiedzieli prace nad fizyką pościeli

Przeciwnicy projektu Star Citizen mają kolejny powód, by z lekką ironią patrzeć na jego fanów. Autorzy gry zapowiedzieli, że pracują nad… modelami pogniecionej pościeli.

Nie, to nie żart, dzisiaj nie jest 1 kwietnia. Cloud Imperium Games naprawdę zapowiedziało, że pracuje nad systemem realistycznych zagnieceń prześcieradeł i innych elementów pościeli w Star Citizen. Dbałość o ten akurat element ma związek z opracowywanym cyklem snu postaci niezależnych. Nad nowym systemem ma ponoć pracować zupełnie nowa ekipa, nie związana z przygotowywanym systemem symulacji lotu w kosmosie.

Star Citizen

Przypomnijmy, że Star Citizen, który aktualnie dostępny jest w wersji Alpha 3.13, zapowiedziany został w 2011 roku, a jego produkcję miała sfinansować kampania na kickstarterze – zebrano wtedy ponad 2 miliony dolarów. Jednak obecne koszta produkcji rozrosły się niczym czas oczekiwania na pełną grę i wynoszą obecnie już grubo ponad 350 milionów dolarów. W pewnym momencie projekt został podzielony na dwa tryby rozgrywki – MMO oraz kampanię dla pojedynczego gracza z dodatkowym trybem coop.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię