Strona głównaGryAktualnościStar Citizen w ten weekend rozpoczyna wydarzenie Assault on Stanton

Star Citizen w ten weekend rozpoczyna wydarzenie Assault on Stanton

Kosmiczny symulator Star Citizen po wielu latach rozwoju, w końcu startuje z pierwszym dużym wydarzeniem w swoim uniwersum. Jest to Atak na Stanton.

Pierwsze tego typu wydarzenie w Star Citizen powinno przyciągnąć sporą liczbę graczy przez ekrany monitorów i pokazać, że środowisko graczy Star Citizen potrafi zjednoczyć się w obliczu wspólnego wroga. Oficjalny komunikat studia Cloud Imperium Games odnośnie tego wydarzenia, nie brzmi, jakoś specjalnie epicko. Ot jakaś wcześniej nieznana grupa terrorystyczna o groźnie brzmiącej nazwie XenoThreat, zebrała odpowiednio dużą liczbę członków i postanowiła napaść na niczego niespodziewających się graczy. Całe wydarzenie ma mieć miejsce w systemie Stanton, gdzie gracze wraz z pilotami UEE Navy, przystąpią do obrony, a następnie do ataku na wrogą flotę, która będzie kierowana przez wyjątkowo wymagające AI. Co więcej, we wrogiej flocie mają pojawić się statki klasy „capital”

Tuż przed tym wydarzeniem, gra ma otrzymać łatkę 3,12, która to wprowadza nowe obszary do gry w tym chmury gazowe, statki (Esperia Talon, Shriek), poprawione AI i inne.

Tytuł ten można kupić na oficjalnej stronie Cloud Imperium Games, przy czym musimy zaznaczyć, że tytuł ten nadal jest w stanie Alpha a data jego wydania nie została podana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię