Strona głównaWiadomościRozrywkaStar-Lord wyzwał Draxa na pojedynek

Star-Lord wyzwał Draxa na pojedynek

Chris Pratt wcielający się w rolę Star-Lorda w filmowej wersji Strażników Galaktyki wyzwał na pojedynek zapaśniczy swojego kolegę z planu Dave’a Bautista wcielającego się w rolę Draxa. Aktor nabrał ochoty na nierówny sparring po zażyciu leków nasennych.

Aktor Chriss Pratt wystąpił w programie Jamesa Cordena i podzielił się historią o tym jak będąc pod wpływem silnych leków usypiających wysłał SMS-a do Dave’a Bautisty wyzywając go na pojedynek zapaśniczy. Co więcej, jak podkreśla aktor w czasie gdy miał problemy z zasypianiem i brał Ambien wielokrotnie urywał mu się „film” i wysyłał głupie wiadomości do znajomych. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na drugi dzień kompletnie nie pamiętał, co robił.

Był taki moment w moim życiu, w którym mogłem wziąć środki nasenne, aby pomóc mi zasnąć – już nie biorę – pisałem do ludzi i… odpływałem. Nie miałem pojęcia, co piszę do ludzi. Wziąłem Ambien i następnego dnia [Dave] mówi: „Hej człowieku, ten SMS, który wysłałeś wczoraj wieczorem”. Pytam: „Jaki tekst?” Mówi: „Nie pamiętasz hahahaha”. Wychodzi, a ja na to: „Co mu napisałem?”. Więc patrzę na swój telefon i to jest taki tekst jak ten długi [gesty dłońmi, by opisać jego długość] i to było jak: „Dave, chcę się sprawdzić. Chcę walczyć z tobą. Nikt nie musi wiedzieć , ale chcę tylko wiedzieć, myślę, że mógłbym cię pokonać. Myślę, że mógłbym z tobą walczyć, bracie, bez łokci, bez kolan, chcę po prostu poczuć moc.'

Pratt powiedział, że był upokorzony, gdy zdał sobie sprawę z tego, co powiedział Bautisty, który jest „zdecydowanie najtwardszym gościem w całym Hollywood”.

Zobacz: Trwają prace nad dwiema różnymi grami Silent Hill

Zanim doczekamy się kolejnej odsłony Strażników Galaktyki, Pratta możecie zobaczyć w The Tomorrow War na Amazon Prime.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię