Strona głównaWiadomościStar Wars Jedi: Fallen Order – darmowa aktualizacja PS5 i Xbox Series...

Star Wars Jedi: Fallen Order – darmowa aktualizacja PS5 i Xbox Series już dostępna

EA udostępniło właśnie Star Wars Jedi: Fallen Order w dedykowanej wersji na konsole PS5 oraz Xbox Series X i S. Posiadacze gry na PS4 i Xbox One mogą za darmo dokonać aktualizacji gry.

Dzisiaj EA potwierdziło, że Star Wars Jedi: Fallen Order zakupiło ponad 20 milionów graczy na całym świecie od momentu premiery w listopadzie 2019. Dzięki temu gra doczeka się kontynuacji.

EA twierdzi, że natywna wersja przeznaczona na nowe generacje konsol zaoferuje tekstury wyższej rozdzielczości, wsparcie dla 4K/HDR, 60 klatek na sekundę oraz znacznie krótszy czas ładowania. Co więcej, w menu dostępne są dwa tryby graficzne – tryb wydajności uruchamiający grę w 1440p w 60 fps lub ryb 4K przy 30 fps. Tryby graficzne są dostępne na PS5 i Xbox Series X. Xbox Series S nie daje możliwości wyboru, tu wydajność jest zablokowana na 1080p przy 60 fps.

Zobacz: Dungeons & Dragons: Dark Alliance – zobacz najważniejsze elementy gry

Pliki zapisu gry można przenieść pomiędzy generacjami konsol. Na nowym sprzęcie Microsoftu zapisy zostaną pobrane automatycznie z chmury lub pamięci. W przypadku PS5 będzie to nieco trudniejsze. Pliki zapisu z chmury lub nośnika pamięci będzie trzeba importować ręcznie w grze.

Wszystkie trofea i osiągniecia odblokowane na konsolach starej generacji zostaną przeniesione, jeżeli przeniesiecie zapis gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię