Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Project Maverick – z PSN wyciekła grafika niezapowiedzianej gry

Star Wars: Project Maverick – z PSN wyciekła grafika niezapowiedzianej gry

Do sieci wyciekła grafika niezapowiedzianej jeszcze produkcji z uniwersum Star Wars o podtytule Project Maverick. Czy w niedługim czasie możemy spodziewać się zapowiedzi gry?

Grafika pojawiła się na profilu PSN Relases, który na Twitterze publikuje w sposób automatyczny tytuły gier dodawane do bazy Sony. Automat robi to niezależnie od tego czy dana gra była już zapowiedziana czy nie.

Zobacz: Remake pierwszego Halo niespodziewanie trafił na PC

Poza samą grafiką nie są znane żadne szczegóły nowej produkcji. Na obrazku widać tylko Gwiezdnego Niszczyciela i kilka X-Wingów. Czy możemy liczyć na kolejną produkcję w stylu X-Wing Rouge Squadron, w której wcielimy się w pilota myśliwca? Na upartego możemy poszukać zależności pomiędzy tytułem gry, a filmem Top Gun z Tomem Cruisem, który grał Mavericka pilota samolotu odrzutowego. Naciągana historia…

Zobacz: Destiny 2 pozbywa się lootboxów

Niedawno EA skasowało produkcję gry AAA z uniwersum Star Wars. Z kolei studio Motive miało zajmować się mniejszym projektem. Możliwe, że jest to właśnie Maverick. Gdy tylko dowiemy się więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię