Advertisement
Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Squadrons w przeciekach, prezentacja możliwa na EA Play

Star Wars: Squadrons w przeciekach, prezentacja możliwa na EA Play [aktualizacja]

Co łączy ten czerwiec z innymi? Zwykle wtedy pojawiały się przecieki o grach spod szyldu Star Wars. Teraz chodzi o Star Wars: Squadrons.

O grze Star Wars: Squadrons pierwszy informację podał portal Xbox.com – oczywiście nie stało się to celowo. Na stronie widniał artwork, bardzo przypominający klimatem grafiki z gier X-Wing/TIE Fighter.

Star Wars Squadrons

Jest wielce prawdopodobnym, że ujawniona gra to Star Wars: Maverick, o którym ostatnio zrobiło się dość głośno. W grze ważne będą walki w powietrzu / kosmosie, jak sugeruje nie tylko grafika, ale i podtytuł “squadrons”. Nie wiadomo jednak czy gra będzie nastawiona na hardcore’owych fanów symulacji czy będzie miała bardziej casualowy klimat.

Więcej o grze powinniśmy usłyszeć 18 czerwca na pokazie EA Play. Jeśli bowiem mamy wtedy zobaczyć największe, nowe tytuły, które szykuje EA, musi się wśród nich znaleźć także nowe Star Wars. Serwis VentureBeat dotarł do informacji, że gra będzie zawierała kampanię dla pojedynczego gracza, ale najważniejszy w niej będzie – jak zwykle ostatnio – multiplayer. Gra powinna pojawić się na Xboxie, PC i PS4.

Aktualizacja: Electronic Arts oficjalnie potwierdziło prace nad nowym tytułem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię