Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGra Star Wars Maverick z zapowiedzią w przyszłym tygodniu

Gra Star Wars Maverick z zapowiedzią w przyszłym tygodniu

EA Motive od jakiegoś czasu pracuje nad „nietypową grą” w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja znana jako Star Wars Maverick prawdopodobnie zostanie po raz pierwszy zaprezentowana już 2 czerwca.

Tajemnicza gra z uniwersum Star Wars, znana jako Project Maverick, po raz pierwszy wyciekła w marcu tego roku. To właśnie wtedy w PlayStation Store pojawiła się grafika, na której mogliśmy zobaczyć nie tylko tytuł produkcji, ale też charakterystycznych kształt Gwiezdnego Niszczyciela (Star Destroyer) – potężnego statku kosmicznego, z którego korzystało zarówno Imperium, jak i Republika Galaktyczna. Na tej podstawie wysunięto wnioski, że Star Wars Maverick będzie kręcić się wokół kosmicznych bitew.

Teraz dowiadujemy się, że gra prawdopodobnie zostanie zaprezentowana już w najbliższy wtorek – 2 czerwca. Studio EA Motive Montreal założyło swoje oficjalne konto na Twitterze. W pierwszym i jak dotąd jedynym tweecie napisali:

– Jesteśmy tutaj! Rodzina Motive cieszy się, że dołącza do platform społecznościowych, aby dzielić się tym, kim jesteśmy i pracą, którą wykonujemy. Naprawdę nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego czasu na nawiązanie kontaktu ze wszystkimi. Lecimy!

Szczególnie ciekawie prezentuje się fragment, według którego „nie mogli sobie wyobrazić lepszego czasu na nawiązanie kontaktu z graczami”. To sugeruje jakiegoś rodzaju zapowiedź, a to właśnie to studio pracuje podobno nad Star Wars Maverick. Co więcej, na tweeta odpowiedzieli dwaj znani dziennikarze – Jason Schreier z Kotaku oraz Jeff Grubb z VentureBeat. Pierwszy wprost przyznał, że chodzi o zapowiedź nowej gry, a drugi wrzucił GIF-a z filmu Top Gun: Maverick, sugerując o jaką produkcję chodzi.

Te liczne sugestie i zabawy słowne jasno sugerują, że w najbliższym czasie zostanie zaprezentowana gra Star Wars Maverick. Najbardziej prawdopodobna data to 2 czerwca. Ją też wskazał wspominany Jeff Grubb. Póki co nie wiemy, o jakiego rodzaju grze mówimy, ale prawdopodobnie chodzi o symulator kosmicznych bitew, w którym będziemy zasiadać za sterami statków kosmicznych ze świata Gwiezdnych Wojen.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię