Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Squadrons - szczegóły Operacji i trybu rankingowego

Star Wars: Squadrons – szczegóły Operacji i trybu rankingowego

Premiera Star Wars: Squadrons zbliża się wielkimi krokami. EA postanowiło zdradzić fanom kolejne detale dotyczące swojej nowej produkcji.

Star Wars: Squadrons od początku miało być grą nastawioną przede wszystkim na multiplayer. Nic więc dziwnego, że już na tym etapie poznajemy nie tylko szczegóły dotyczące systemu sezonów, ale również trybu rankingowego.

Zobacz: EA Access i Origin Access łączą się w EA Play

Star Wars Squadrons

Grafika obrazująca system rankingowy mówi sama za siebie. Sześć rang, każda z pięcioma różnymi dywizjami. Zwycięstwa gwarantują nam punkty, których liczba determinuje nasz poziom zaawansowania. Im lepiej sobie radzimy, tym szybciej wspinamy się po rankingowych szczeblach.

Najciekawszym elementem nowego produktu EA zdają się być aktualnie operacje. Gra szybko zasłynęła bowiem z informacji, że zabraknie w niej jakichkolwiek mikrotransakcji. Wszystkie przedmioty kosmetyczne można zdobyć wyłącznie za pomocą eventów wewnątrz gry.

Jednym z nich są Operacje, odpowiednik standardowych sezonów. Każda z nich trwa dwa miesiące i oferuje ekskluzywne, wymagające zadania, które odblokowują różne statki i alternatywne wyglądy dla naszych postaci. Resztę przedmiotów kosmetycznych dostaniemy z kolei w zamian za Glory Points, zdobywane po ukończeniu zadań dziennych.

Star Wars: Squadrons zadebiutuje już 2 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię