Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - 6 sezon na mapę wprowadzi metro

Call of Duty: Warzone – 6 sezon na mapę wprowadzi metro

Plotki stały się rzeczywistością. Activision potwierdziło niedawno, że w szóstym sezonie do Call of Duty: Warzone zawita nowy rodzaj transportu.

O plotkach dotyczących metra w Call of Duty: Warzone słyszeliśmy już dawno temu. Jeszcze podczas finałów CDL gracze znajdowali drobne wskazówki, które zdawały się potwierdzać te teorie. Po ostatnim zwiastunie szóstego sezonu nie mamy już jednak żadnych wątpliwości.

Zobacz: Fan grał w Call of Duty: Modern Warfare za pomocą perkusji

Activision z kolei postanowiło zdradzić graczom dalsze szczegóły swojego planu. Na Twitterze Call of Duty pojawiła się wczoraj grafika prezentująca mapę „Verdansk Metro Service 2020”. Sześć stacji porozrzucanych po całej mapie znacząco ułatwi graczom pokonywanie większych dystansów.

Podstawowy zamysł metra jest stosunkowo prosty. Wchodzimy na stację, gdzie potencjalnie znajdować będzie się jakiś loot i wybieramy kierunek, w którym chcemy się udać. Wsiadamy do pociągu i niedługo znajdujemy się na kolejnej stacji. Co ciekawe, metro nie będzie działać w miejscach, które są aktualnie pod wpływem kółka. Same wagony nie ruszą z kolei, kiedy na pokładzie będą oznaki walki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię