Advertisement
Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Squadrons tylko z widokiem FPP

Star Wars: Squadrons tylko z widokiem FPP

EA podjęło decyzję, że Star Wars: Squadrons nie będzie można przełączyć do widoku trzeciej osoby. Tłumaczenia są dość zaskakujące. Na pocieszenie gra umożliwi wyłączenie HUD. Więcej informacji poniżej.

Hitem wczorajszego EA Play bez wątpienia było Star Wars: Squadrons. Jak na razie dostaliśmy tylko dużo marketingowego bełkotu, a mało konkretów. Jednak te, które poznaliśmy mogą troszeczkę zaniepokoić graczy.

Zobacz: Star Wars Squadrons – EA prezentuje gameplay i datę premiery

Według informacji przekazanych przez dyrektora kreatywnego Iana Fraziera serwisowi Gamespot, gracze nie będą mieli możliwości przełączenia widoku gry. Dostępny będzie wyłącznie widok pierwszoosobowy. Według Fraziera przełączenie gry w widok trzecioosobowy daje przewagę nad innymi graczami. Widok ten będzie dostępny wyłącznie w trybie obserwatora.

Jak przyznaje Frazier gra została zaprojektowana od podstaw z myślą o widoku pierwszoosobowym. Ma to związek z obsługą gry również przez zestawy VR na niektórych platformach. Co więcej, będzie można wyłączyć całkowicie interfejs, co ma zrekompensować brak widoku trzecioosobowego.

Zobacz: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – nowa seria klocków z Baby Yoda

Podkreśla również, że jednostki TIE będą różniły się od X-Wingów. Słabe osłony statku mają być rekompensowane możliwością przełączania mocy pomiędzy działkami laserowymi, silnikami i osłonami.

Premiera Star Wars: Squadrons zaplanowana jest na 2 października. Wtedy przekonamy się czy te zmiany wyjdą graczom na dobre.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię