Strona głównaWiadomościRozrywkaStar Wars – w tym tygodniu Disney ogłosi nowe projekty

Star Wars – w tym tygodniu Disney ogłosi nowe projekty

Do końca drugiego sezonu serialu Mandalorian pozostały zaledwie dwa odcinki. Na szczęście to nie koniec seriali osadzonych w tym uniwersum. Jeszcze w tym tygodniu Disney zapowie nowe projekty Star Wars oraz Marvel.

Według informacji przekazanej przez serwis Deadline 10 grudnia odbędzie się spotkanie się spotkanie z inwestorami The Walt Disney Company. Jednym z jego punktów ma być zapowiedź kolejnych tytułów przeznaczonych do dystrybucji na platformie Disney+ oraz w kinach.

Zobacz: Forza Horizon 4 – nowy tryb pozwala budować własne tory

Na chwilę obecną nie wiadomo, czego dokładnie możemy się spodziewać. W ostatnich miesiącach krążyło jednak wiele plotek, które powinny zostać potwierdzone podczas zebrania. Od jakiegoś czas słyszymy o kolejnych serialach osadzonych w uniwersum Star Wars. Wśród nich są produkcje poświęcone postaciom Boby Fetta, Ahsoki Tano oraz Bo-Katan Kryze. Pojawiły się również doniesienia na temat sequelu serialu animowanego Rebelianci. Może powstać również kolejna trylogia, tym razem w reżyserii Riana Johnsona.

Powinniśmy również usłyszeć zapowiedź produkcji Taiki Waititiego, który obecnie przymierza się do prac nad Thor: Love and Thunder. Na razie jednak musimy poczekać na oficjalne doniesienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię