Strona głównaEsportCounter-StrikeStare Virtus.pro zagra na Hussar Cup w Chorzowie? Jest taka szansa!

Stare Virtus.pro zagra na Hussar Cup w Chorzowie? Jest taka szansa!

Legendarne Virtus.pro zagra na Hussar Cup w Chorzowie? Tweet Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego poruszył esportowe społeczeństwo.

Już w sierpniu na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się pierwszy duży turniej w Counter-Strike 2. W puli nagród zawodów znajdzie się milion dolarów, a więc będzie to pod tym względem największe przedsięwzięcie  esportowe w historii naszego kraju. Udział w zawodach potwierdziło już 9INE oraz ENCE. W najbliższym czasie poznamy również sześciu pozostałych uczestników rozgrywek.

Wydaje się że taki turniej jest idealną okazją ku temu, by doprowadzić do skutku upragniony showmatch z udziałem starego składu Virtus.pro, które mecz przyciągnął by z całą pewnością do Chorzowa ogromną liczbę fanów. Przypomnijmy, że Stadion Śląski może pomieścić aż 50 tysięcy osób, a więc może to faktycznie być jedna z największych imprez esportowych w historii CS:GO. Jak się okazje pokazowe spotkanie z udziałem „Złotej Piątki” naprawdę jest możliwe!

Wczoraj Pasha zamieścił na swoim Twitterze wpis, w którym zasugerował organizatorom turnieju, aby zaprosili do zawodów stare dobre Virtus.pro. Hussar Cup szybko odpowiedziało na Tweet Jarka i wygląda na to, iż faktycznie w najbliższym czasie będą toczyły się rozmowy na temat udziału starego VP na Stadionie Śląskim.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię