Strona głównaEsportStartują zgłoszenia do Edu Esport Cup #3 by MSI

Startują zgłoszenia do Edu Esport Cup #3 by MSI

Oprócz Edu Esports League, stworzonego przez Esports Association i kojarzącego się przede wszystkim z League of Legends, drużyny rywalizować mogą też w ramach Edu Esports Cup – to puchar dla drużyn specjalizujących się w CS:GO.

Startują właśnie zapisy do Edu Esports Cup #3 by MSI. W rozgrywkach weźmie udział 16 zespołów, w pierwszej kolejności zaproszone są zespoły uczniowskie i studenckie. W najbliższą środę zapisane zespoły zmierzą się w eliminacjach online, w meczach rozgrywanych systemem BO1. Dwa najlepsze trafią do finału, który rozgrywany będzie 10 czerwca w Katowicach – w lokalu “Sztauwajery” w katowickim Parku Leśnym “Dolina Trzech Stawów”. Fani esportu zobaczą tam dwa spotkania – finał Edu Esports Cup oraz Edu Esports League. Zapisywać się do turnieju można pod adresem http://alem.msi.com/tornaments/edu-esports-cup-3-by-msi/, zgłoszenia można nadsyłać do wtorku, do godziny 19:00

Jak obiecują organizatorzy, ma to być zapowiedź kolejnych przedsięwzięć esportowych dla fanów różnych tytułów. Co miesiąc będa w nich do zdobycia kolejne nagrody od MSI, a oprócz nich rozgrywane będą turnieje podsumowujące całe sezony, z nagrodami o jeszcze większej wartości.

Źródło: Esports Association

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię