Strona głównaEsportStartuje kolejna edycja Zotac Cup Masters. Tym razem z myślą o fanach...

Startuje kolejna edycja Zotac Cup Masters. Tym razem z myślą o fanach CS:GO

Znaczenie esportu rośnie i coraz więcej firm inwestuje w tę gałąź rozrywki. Widać to na przykładzie firmy Zotac, która startuje z trzecią edycją Zotac Cup Masters, tym razem dla miłośników CS:GO.

Poprzednio Zotac stworzył turniej dla miłośników DOTA2. Tym razem, w ramach Zotac Cup Masters 3, zawodnicy CS:GO będą walczyć o pulę nagród wysokości 300 tysięcy dolarów. Wszystko zacznie się od serii turniejów kwalifikacyjnych, przeprowadzonych na platformie Zotac Cup od marca do czerwca 2018. Pod koniec tego etapu, w okresie czerwca i lipca 2018 r. rozegrane zostaną regionalne finały – podczas targów Computex w Tajpej, w Samsung Smart Arena w Mediolanie oraz w Południowej Kalifornii w USA. Ich zwycięzcy trafią do wielkiego finału, rozgrywanego w sierpniu w Hongkongu i jednocześnie otrzymają udziały w regionalnej puli nagród wynoszącej 20 tysięcy dolarów.

Oprócz drużyn wyłonionych w kwalifikacjach, w wielkim finale pojawią się ekipa z Chin oraz cztery zaproszone teamy. Tak więc w wielkim finale weźmie udział 8 zespołów. Zarówno finały regionalne jak i finał całego turnieju będą transmitowane w serwisie Twitch. Chętni do udziału w turnieju mogą się rejestrować pod tym adresem.

Z okazji turnieju przygotowano także specjalny zwiastun.

[you tube=BJYLfyFqSWk]

Źródło: Zotac

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię