Strona głównaWiadomościZ okazji premiery Far Cry 5 autorzy przygotowali konkurs oraz... rozgłośnię radiową

Z okazji premiery Far Cry 5 autorzy przygotowali konkurs oraz… rozgłośnię radiową

Z okazji zbliżającej się premiery Far Cry 5 autorzy przygotowali ciekawostkę dla fanów tej serii. Na platformie Spotify startuje rozgłośnia radiowa rodem ze świata gry.

Nowa stacja nazywa się Hope Country FM, a jej audycje, z którymi można się zapoznawać dwa razy w tygodniu, poświęcone będą historiom mieszkańców Hope County, opowieściom o Montanie oraz wywiadami z polskimi jutuberami. Audycjom będzie towarzyszyła muzyka znana z amerykańskich rozgłośni radiowych. Słuchając audycji i korzystając ze strony www.hopecountyfm.pl będzie można również wygrać jeden z czterech zestawów z konsolami PS4 wraz z grą oraz gadżetami z nią związanymi. Aby je zdobyć, trzeba uważnie słuchać audycji, a potem odpowiedzieć na podanej stronie internetowej na zadane w nich pytania. Ale uwaga – na odpowiedź macie zaledwie 72 godziny, dlatego ważna jest regularność i punktualność.

Radio będzie działać przez cały marzec, a audycje będą się pojawiać we wtorki i piątki jako nowe playlisty. Całości ma towarzyszyć klimat lokalnej, amerykańskiej stacji radiowej oraz oczywiście gry. Słuchając Hope County FM będziecie mogli się także zapoznać ze ścieżką dźwiękową przygotowaną na potrzeby piątej odsłony Far Cry, której autorem jest Dan Romer.

Więcej szczegółów na temat radia znajdziecie na www.hopecountyfm.pl, a profil na Spotify znajduje się w tym miejscu. Będziecie słuchać?

Źródło: Ubisoft

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię