Strona głównaEsportStay At Home CS:GO Cup - gracze w walce z koronawirusem. Zostań...

Stay At Home CS:GO Cup – gracze w walce z koronawirusem. Zostań w domu i graj!

Na całym świecie trwają akcje, które mają uprzyjemnić ludziom mniej lub bardziej przymusowy pobyt w domach na czas walki z koronawirusem. Jedną z takich inicjatyw ogłosili organizatorzy serii turniejów Games Clash.

Nowa seria turniejów nazwana została Stay At Home CS:GO Cup. Turniej zostanie połączony z akcją informacyjną, która ma uświadamiać graczom i fanom esportu, że najbliższe dni najlepiej spędzić przed monitorem. 

Zobacz: Folding@home: Nvidia prosi graczy o użyczenie mocy obliczeniowej w walce z koronawirusem

Stay At Home CS:GO Cup potrwa od wtorku do niedzieli i będzie miał formę klasycznej drabinki pojedynczej eliminacji w trybach 5 vs 5, 2 vs 2 (Wingman) oraz DangerZone (18 zawodników jednocześnie). Swoją ekipę możecie zapisać codziennie, między 10:00 a 15:00, a mecze turniejowe będą się rozpoczynać o godzinie 16:00. Zapisy będą się odbywać tutaj, a rywalizację można śledzić na kanale Games Clash TV.

W akcji wezmą udział znane postaci polskiej sceny esportowej: Filip „tudsoN” Tudev, Daniel “STOMP” Płomiński, Angelika „Liinshii” Listwan, Łukasz “Prawus” Ganczewski, Krystian “Terp” Terpiński, Andrzej “Śledziu” Śledź, Oskar “Deerfluffy” Formella czy Maciek „Luz” Bugaj.

Stay At Home CS:GO Cup

I na koniec pamiętajcie – to nie są ferie, a kwarantanna. Zostańcie w domu, uczcie się, grajcie ile się da, dbajcie o bliskich – i bierzcie udział w Stay At Home Cup.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię