Strona głównaKonsoleSteam Deck – bateria wytrzyma nawet 5 godzin grania

Steam Deck – bateria wytrzyma nawet 5 godzin grania

Testerzy konsoli Steam Deck pochwalili się w sieci, że na jednym cyklu ładownia urządzenie wytrzymuje nawet na pięć godzin gry.

Takie informacje opublikował serwis Boiling Steam, który przeprowadził wywiad z użytkownikiem deweloperskiego zestawu Steam Deck. Tester chcący zachować anonimowość, podzielił się kilkoma szczegółami na temat korzystania z konsoli.

Według niego na pełnej baterii można grać od 2 do 5 godzin, w zależności od tego jaką grę uruchomimy. Z kolei czas ładowania gier z karty microSD, jest zbliżony do tego jaki osiągamy podczas wczytywania gier z dysku SSD. Obecnie urządzenie Valve nie pozwala na wznowienie zabawy w dowolnym momencie tak jak robią to konsole obecnej generacji. Jednak funkcja ta ma być dodana w przyszłości.

Zobacz: Nowy Spider-Man ósmą największą premierą w historii kina

Konsola ma nieznacznie się nagrzewać podczas grania, jednak nie na tyle żeby przeszkadzało to w zabawie. Same wentylatory są niemal niesłyszalne, a sama konsola jest wygodniejsza od Switcha. Jest to głównie zasługa lepszego rozłożenia przycisków.

Co więcej, przesunięcie premiery nie było spowodowane wyłącznie brakiem części. Jednym z powodów była również chęć dopracowania urządzenia, a w szczególności systemu SteamOS, z którego Valve nie było do końca zadowolone.

Obecnie premiera Steam Deck zaplanowana jest na luty tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię