Strona głównaGryAktualnościSteam Deck za darmo? Jak go zdobyć?

Steam Deck za darmo? Jak go zdobyć?

Już za kilka dni polscy gracze będą mieli szansę na zdobycie konsoli Steam Deck. To wszystko dzięki uprzejmości Valve. Co należy zrobić?

Już za kilka dni startuje The Game Awards 2022. W tym roku Valve przygotowało świetną promocję, w ramach której rozda całkowicie za darmo nawet 180 Steam Decków! Aby mieć szansę na wygraną wystarczy oglądać transmisję imprezy. Co minutę, wśród oglądających będzie losowany widź, który otrzyma konsolę. Najlepsze jest to, że w zabawie mogą wziąć udział także gracze z Polski. Jak informuje Valve:

Aby uczcić The Game Awards, otwartą sprzedaż Steam Decka i świat gier ogółem, będziemy losować rozdanie jednego Steam Decka 512 GB co minutę podczas transmisji The Game Awards na żywo. Zarejestruj się poniżej, by zdobyć szansę na wygraną!

Zobacz: Star Wars Jedi: Ocalały – zapowiedź gry już w grudniu?

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest posiadanie zweryfikowanego konta Steam, na którym dokonaliśmy zakupu w dniach od 14 listopada 2021  do 14 listopada 2022. Oprócz tego konieczne będzie zarejestrowanie się w konkursie oraz śledzenie transmisji The Game Awards 2022 przez Steam.tv. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na czacie.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię