Strona głównaGryFort Triumph i RPG in a Box za darmo

Fort Triumph i RPG in a Box za darmo

Chyba każdy przyzwyczaił się do tego, ze Epic Games w każdy czwartek rozdaje gry za darmo. Także i tym razem nie mogło być inaczej. W tym tygodniu do zdobycia Fort Triumph oraz RPG in a Box.

RPG in a Box to nie gra a piaskownica pozwalająca na tworzenie własnych gier RPG z gotowych elementów. Wymyślaj własne historie i zmieniaj je w interaktywne doznania. W grze znajdziemy wszystko czego potrzebujemy do stworzenia gry od postaw. Nie potrzebujemy do tego żadnej wiedzy na temat programowania czy modelowania. Gotową grę możemy eksportować do systemu Windows, Linux oraz MacOS.

Aby pobrać narzędzie wystarczy wejść TUTAJ.

Fort Triumph to połączenie watki turowej w stylu X-Com z eksploracją świata w stylu HOMM. To także wymagająca, turowa, taktyczna gra fantasy, w której śmierć czai się na każdym kroku. Poprowadź drużynę bohaterów z różnymi umiejętnościami przez zabawną opowieść będącą parodią gatunku fantasy. Czekają na Ciebie misje z przeróżnymi celami na podzielonych na pola proceduralnych mapach – czy to w trybie fabuły, czy potyczki, przygotuj się na wielką przygodę.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji wystarczy wejść TUTAJ.

Tradycyjnie na dodanie obu tytułów do swojej listy gier Epic macie czas do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię