Strona głównaGryAktualnościWiemy już, jak będzie wyglądać nowy Steam. Zmiany są duże

Wiemy już, jak będzie wyglądać nowy Steam. Zmiany są duże

Już od jakiegoś czasu trwają prace nad nowym wyglądem Steama. Valve tego nie ukrywało, ale do tej pory mogliśmy jedynie opierać się na plotkach i pogłoskach. Aż do teraz. Właśnie Valve pokazało pierwsze zrzuty ekranu z nowej wersji Steama i trzeba przyznać, że platforma prezentuje się bardzo dobrze.

Aktualnie Steam trąci już trochę myszką. Co to oznacza? Ano tyle, że jest po prostu przestarzały. Nijak nie pasuje do aktualnie pasujących standardów i jest najzwyczajniej w świecie brzydki. Dobrze, że Valve również zdaje sobie z tego sprawę. Prace nad nową wersją trwają już od dłuższego czasu i wkrótce powinniśmy zobaczyć tego pierwsze efekty.

Zobacz: Popularność CS:GO staje się przekleństwem. Valve boi się wprowadzać zmiany

W trakcie panelu Valve Steam Business Update na GDC 2019 zaprezentowano nowy wygląda Steama. Po raz pierwszy otrzymaliśmy wgląd w to, jak platforma będzie wyglądać w najbliższym czasie. Czy nowy design komuś się podoba, czy nie, to trzeba przyznać, że jest potrzebny i całą pewnością prezentuje się dużo nowocześniej.

Ale nowy Steam to nie tylko zmiany wyglądu, ale też kilka ułatwień dla użytkowników. Wystarczy chociażby wspomnieć o tak prostej, a przydatnej rzeczy, jak lista dodatków i DLC, których nie mamy w swojej bibliotece. Poza tym nowy Steam to bardziej rozbudowana sekcja wiadomości i informacji o aktualizacjach. Oprócz tego lista znajomych będzie przypięta bezpośrednio do okna programu.

Zobacz: Valve walczy z profilami, które wspominają zamachowca z Nowej Zelandii

Na razie nie wiemy, kiedy zmiany dokładnie zostaną wprowadzone. Na ten moment Valve informuje, że aktualizacja zostanie wydana na wakacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCWorld
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię