Strona głównaGryAktualnościUbisoft zamierza otworzyć nowe studio w Krakowie?

Ubisoft zamierza otworzyć nowe studio w Krakowie?

W środę w Krakowie widziany był Sébastien Puel, który jest wieloletnim pracownikiem Ubisoftu. Oficjalny cel wizyty nie jest znany, ale Gry-Online informuje, że prowadził on rozeznanie przed otwarciem polskiego studia Ubisoftu.

Ubisoft to jeden z największych producentów i wydawców gier na świecie. Francuska firma na swoje oddziały na całym globie, między innymi w: Barcelonie, Kijowie, Szanghaju, Osace, Sofii, Mediolanie, a także w Niemczech i Szwecji. Być może do tej listy dopiszemy też Kraków, bo według nieoficjalnych informacji właśnie po to Sébastien Puel pojawił się pod Wawelem.

Zobacz: Watch Dogs 3: produkcja gry potwierdzona, spodziewana data premiery

Najprawdopodobniej prowadził on rozeznanie rynku przed otwarciem polskiego studia Ubisoftu. Mówi się, że początkowo miałoby ono współpracować z innymi producentami gier. Dopiero po czasie mogłoby się przekształcić w zupełnie niezależne studio, tworzące własne gry. Co ciekawe, Sébastien Puel odwiedził prawdopodobnie Flying Wild Hog, odpowiedzialne za dwie części Shadow Warrior, a także One More Level, którzy mają na swoim koncie God’s Trigger. Prawdopodobnie chciałbym skusić pracowników do przejścia do Ubisoftu.

Zobacz: Ubisoft planuje wydanie trzech, a nawet czterech tytułów AAA w ciągu roku

Ubisoft na razie nie komentuje tych doniesień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię