Strona głównaWiadomościSteam oferuje darmowy weekend z Fallout 4

Steam oferuje darmowy weekend z Fallout 4

Rodzice, czy też połówki Waszego życia zrozumieją, jeśli na trzy dni przeniesiecie się do apokaliptycznego świata Fallout. W tym czasie możecie testować grę bez wydania choćby jednej złotówki.

Nadchodzący weekend możemy świętować bez wychodzenia z domu, ponadto nie wyciągając z kieszeni żadnych pieniędzy. Wystarczy nam do tego sprawny komp, na którego pokładzie jest chociaż GTX 550 Ti, 4 GB RAM-u i jakiś czterordzeniowy procek. Spełniacie powyższe wymagania? Jeśli tak, to Steam zaprasza na gamingową ucztę!

Głównym i jedynym daniem polecanym przez platformę do gier jest Fallout 4. Od dziś aż przez kolejne trzy dni będzie serwowany wszystkim użytkownikom kompletnie za darmo. Wirtualny posiłek widnieć będzie w karcie dań do niedzieli do godziny 21:00.

Nie martwcie się jednak o to, że nie zdążycie nacieszyć się smakiem radioaktywnej przygody. Receptę na uzależnienie się od Fallout 4 znajdziemy w tym samym miejscu w dziale zakupów Steam. Do 12 lutego obowiązuje promocja na RPG-a pozwalająca nabyć go za cenę 65 zł.

To jak, poczęstujecie się darmowym weekendem?     

Źródło: lowcygier.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię