Advertisement
Strona głównaGryAktualnościSteam podpowie, w jaką grę powinieneś teraz zagrać

Steam podpowie, w jaką grę powinieneś teraz zagrać

Nie masz w co grać? Na Steamie masz pełno gier, ale nie potrafisz wybrać konkretnej? Nic się nie martw. Steam wprowadza właśnie funkcję, która powie Ci, w co powinieneś teraz zagrać.

Każdy z nas kiedyś to przeżył. Ukończyliśmy właśnie grę, która wciągnęła nas na długi godziny i czujemy pustkę w swoim życiu. Pustkę, którą jak najszybciej chcielibyśmy wypełnić nową przygodą. Wchodzimy na Steama, bo mamy na nim przecież pełno nieogranych jeszcze gier, przeglądamy długą bibliotekę i nie jesteśmy w stanie nic wybrać. Nic nie przykuwa nasze uwagi. Nie ma w co grać…

Właśnie dlatego Steam stworzył nową funkcję o nazwie Play Next. Ma ona podpowiadać nam gry, którymi powinniśmy się zainteresować w następnej kolejności. Na razie mechanizm jest w wersji eksperymentalnej, ale zasada działania jest dość prosta. System ma wybierać dla nas gry z naszej biblioteki, których jeszcze nie ograliśmy. Konkretne tytuły wybiera na podstawie innych osób o podobnym do nas guście growym.

Listę gier znajdziecie na stronie własnej biblioteki, pod zakładką „Kolejna Gra”. W moim przypadku Steam zaproponował między innymi For Honor, Company of Heroes 2, Alien Isolation czy też Hitmana. Pochwalcie się, w co według Steama Wy powinniście zagrać!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię