Strona głównaWiadomościSterowniki 378.66 WHQL już dostępne. Nvidia przyspiesza swoje/nasze karty graficzne

Sterowniki 378.66 WHQL już dostępne. Nvidia przyspiesza swoje/nasze karty graficzne

Inżynierowie Nvidii wypuścili nowe sterowniki do kart graficznych. Dostępne są do ściągnięcia za darmo na oficjalnej stronie producenta.

Jeśli chodzi o zmiany, największe skoki wydajności będą zauważalne w wyszczególnionych grach. Tu między innymi w Sniper Elite 4 czy w becie krwawego symulatora rycerza-wikinga-samuraja For Honor. Sterowniki opatrzone nr  378.66 WHQL przeznaczone są dla kart zamieszkujących urządzenia stacjonarne i mobilne z rodziny GeForce 400 – 1000. Posiadacze starszych modeli układów graficznych muszą pozostać przy sterownikach odpowiadającym technologii, w której zostały wykonane.

Zmiany dotyczą optymalizacji bibliotek i wsparcia dla: Video SDK 8.0, modułu OpenGL, aplikacji wykorzystujących interfejs SLI, VR, kompatybilności trybu 3D. Aby doświadczyć zmian w wydajności gier, należy je uruchomić w wersji DirectX 10/11/12. Nową wersję sterownika od Nvidii mogą zainstalować osoby pracujące w systemach Windows 7,8,10 oraz w Linuxie (zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej).

Poniżej znajdziecie pełna listę gier, dla których wprowadzono softwarową optymalizację:

  • Sniper Elite 4,
  • For Honor,
  • Halo Wars 2,
  • Resident Evil 7 Biohazard,
  • Conan Exiles wczesny dostęp,
  • For Honor zamknięta beta

Źródło: news.softpedia-static.com, wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię