Strona głównaWiadomościRozrywkaStranger Things 4 oficjalnie! Netflix pokazał krótką zajawkę

Stranger Things 4 oficjalnie! Netflix pokazał krótką zajawkę

Netflix oficjalnie potwierdził, że powstaje 4. sezon serialu Stranger Things. Potwierdziły się też wcześniejsze doniesienia, według których akcja przeniesie się poza miasteczko Hawkins.

Czwarty sezon Stranger Things właśnie został oficjalnie potwierdzony przez Netflixa. Platforma streamingowa poinformowała, zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, że tym razem akcja będzie się działa już nie tylko w miasteczku Hawkins. Pojawiła się nawet krótka zajawka, jednak nie zdradza ona wiele na temat potencjalnej fabuły.

Netflix potwierdził też podpisanie wieloletniej umowy z braćmi Duffer, którzy stworzyli całe uniwersum Stranger Things. Mają oni stworzyć całkowicie nowe seriale i filmy dla platformy streamingowej.

– Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników. Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony.

Sprawę skomentowali również główni zainteresowani, czyli bracia Duffer.

– Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!

Czy wieloletnia umowa z twórcami serialu oznacza, że historia nie zamknie się na czwartym sezonie? Można na to liczyć. Poza tym Stranger Things to jeden z największych hitów Netflixa, więc na pewno nie będą chcieli zabijać kury znoszącej złote jajka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNetflix
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię