Strona głównaGryAktualnościGTA 6 tylko na nową generację, a Bully 2 w dwóch wersjach

GTA 6 tylko na nową generację, a Bully 2 w dwóch wersjach

Jeden z użytkowników Reddita wykorzystał swoje znajomości w Rockstar India, aby uzyskać informacje na temat planowanych gier. Według jego wiedzy aktualnie deweloper rozwija jednocześnie dwa duże projekty – GTA 6 oraz Bully 2.

Rockstar Games ma pracować jednocześnie nad dwiema dużymi grami – GTA 6 oraz Bully. Jednak, przynajmniej w przypadku tej pierwsze, nie powinniśmy oczekiwać szybkiej premiery. Co prawda głównie grą zajmuje się Rockstar North, ale Rockstar India miało otrzymać pierwsze zlecenia dopiero w wakacje 2018 roku, czyli zaledwie nieco ponad rok temu. Patrząc na pozostałe doniesienia, na premierą jeszcze trochę poczekamy.

Zobacz: GTA 6 inspirowane serialem Narcos. Zadebiutuje na nowych konsolach

GTA 6 ma być rozwijane pod nazwą „Project Americas”. W grze ma być większa mapa niż w GTA 5. Wrócimy też do wielu znanych rejonów, w tym między innymi Vice City oraz Liberty City. Ciekawie zapowiada się informacja, według której fabuła ma być mocno rozciągnięta w czasie, przez co miasta mają się zmieniać. Pojawi się też system dynamicznej pogody. Według plotek ma nawet dochodzi do huraganów i powodzi. Możliwe ma być też trafienie postaci piorunem.

Rozgrywka w dużej mierze ma przypominać GTA 5, ale pojawi się wiele zauważalnych zmian. Zakończenie historii dla jednego gracza ma być uzależnione od podjętych w trakcie gry decyzji. Gra szykowana jest tylko na konsole nowej generacji i PC-ty.

Rockstar India nie ma uczestniczyć w głównych pracach nad GTA 6 (robią tylko niektóre elementy), ponieważ ich głównym zainteresowaniem jest w tym momencie Bully 2, które również jest rozwijane. Co ciekawe, gra ma być szykowana w dwóch wersjach – na PlayStation 4 i Xbox One oraz PlayStation 5, Xbox Scarlett i PC. W tym drugim przypadku możemy liczyć na lepszą grafikę i obsługę ray tracingu. Jeśli to prawda, to Bully 2 wkrótce powinno zostać zapowiedziane.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię