Strona główna Wiadomości Streamer na Twitchu pokazał sypialnię, której nie sprzątał od 14 lat

Streamer na Twitchu pokazał sypialnię, której nie sprzątał od 14 lat

Streamer o pseudonimie Jaergerrmeister zszokował swoich widzów. Niedawno pokazał w trakcie transmisji swoją sypialnię. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie sprzątał jej od dnia kiedy się wprowadził, czyli 14 lat temu.

Istnieje stereotyp, według którego gracze są niechlujni, zaniedbują codzienne obowiązki i panuje wokół nich bałagan. Oczywiście niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością i jest to obraz raczej kogoś od gier uzależnionego, a nie każdego gracza. Jednak Jaergerrmeister – mniej znany streamer na Twitchu – zdaje się wszystkie te słowa potwierdzać.

Zobacz: Kolejny patostreamer na celowniku policji. Zaatakował babcię w trakcie transmisji

W trakcie niedawnej transmisji pokazał on swoją sypialnię, której nie sprzątał od dnia, w którym wprowadził się do tego mieszkania. Było to 14 lat temu. Możecie się domyślać, jak wyglądało pomieszczenie. Walające się opakowania po jedzeniu, ciuchu, wszelkiego rodzaju naczynia, a nawet resztki jedzenia sprzed kilku lat. W skrócie – absolutny i totalny syf. Nie wiem, jak człowiek może w ogóle funkcjonować w takich warunkach. Sam nie jestem perfekcyjną panią domu, ale bez przesady.

Zobacz: Twitch testuje transmisje tylko dla subów? Widzowie nie są zadowoleni

Można się z tego śmiać. Można czuć obrzydzenie na samą myśl o panującym tam bałaganie, ale zastanawia mnie inna rzecz. Jaergerrmeister ma około 20 lat. Gdzie w tym wszystkim są jego rodzice lub opiekunowie? Poza tym doprowadzenie do takiego stanu nie świadczy o lenistwie. To już prawdopodobnie oznaki poważnej choroby.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. Zobaczcie na materac jest tak brudny. że chyba lepiej spać w chlewie ze świniami. Niech ktoś da mi worek, albo miskę będę żigol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE