Strona głównaWiadomościStreamer strzelił z broni we własny monitor. Dostał bana na Twitchu

Streamer strzelił z broni we własny monitor. Dostał bana na Twitchu

Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym ze streamów na Twitchu. Popularny twórca, specjalizujący się w grach z serii Call of Duty i zarazem były członek FaZe Clanu – Carl Riemer – wyciągnął prawdziwy pistolet oddał strzał. Jego kanał został zawieszony.

Carl Riemer w pewnym momencie w trakcie transmisji na żywo na swoim kanale na Twitchu wyciągnął prawdziwą broń. Zaczął machać nią przed kamerą i żartować. W pewnym momencie pociągnął za spust i niespodziewanie dla niego broń wystrzeliła. Nabój trafił w pojemnik z energetykiem dla graczy, a także w stojący za nim monitor, niszcząc obie te rzeczy.

– Co jest do cholery? Przysięgam na Boga, że przed chwilą opróżniłem magazynek – powiedział streamer.

Po tym wszystkim jego kanał został zawieszony na Twitchu. Ban jest zgodny z regulaminem, który zabrania pokazywania prawdziwej broni w trakcie transmisji. Jednocześnie Carl Riemer został wyrzucony z organizacji esportowej SoaR Gaming, której był członkiem. Streamer odniósł się do całej sytuacji.

– Zeszłej nocy popełniłem największy błąd w swoim życiu, który mógł wszystko zrujnować. Mogłem kogoś skrzywdzić, mogłem skrzywdzić siebie, mogłem skrzywdzić jedno z moich zwierząt. To niewybaczalne. Mam ten pistolet od 2 lat, a wystarczyła chwila głupoty, aby wszystko zrujnować. Nie róbcie tego, co ja zrobiłem – powiedział streamer.

Całe zdarzenie możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię