Strona głównaGryAktualnościBaldur's Gate 3 nie ograniczy się do prostych wyborów między dobrem i...

Baldur’s Gate 3 nie ograniczy się do prostych wyborów między dobrem i złem

W końcu zobaczyliśmy pierwsze materiały z Baldur’s Gate 3 i gra zapowiada się niezwykle obiecująco. Jej twórcami są ludzie z Larian Studios, którzy zdradzili teraz, że wybory będą w niej bardzo ważne i ważniejsze niż w Divinity: Original Sin 2.

Moralność i wybory graczy w Baldur’s Gate 3 mają wykraczać poza to, z czym mieliśmy do czynienia Divinity: Original Sin 2. Najnowsza aktualizacja dla społeczności opisuje to w następujący sposób:

– Chcemy przekroczyć granice każdego motywu w grze, co powinno pozwolić ci grać dokładnie tak, jak chcesz. Możesz być pomiotem wampirów, ale to nie znaczy, że musisz być zły jeśli jesteś głodny. Na PAX East pokazaliśmy, że są większe możliwości niż tylko dobre i złe – jest wiele pomiędzy. Zawsze naszym planem było stworzenie gry, w której możesz grać tak, jak chcesz. Większy zespół i nowy silnik pozwalają nam na dużo więcej niż dotychczas, dużo więcej niż w Divinity: Original Sin 2.

Na ten moment nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie Baldur’s Gate 3 zadebiutuje. Wiemy tylko, że w ciągu najbliższych miesięcy gra zostanie udostępniona w ramach wczesnego dostępu. Być może więcej szczegółów poznamy już 12 marca, kiedy to na Reddicie odbędzie się AMA z twórcami gry.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię