Strona głównaGryAktualnościStreamer Warzone przechwalał się umiejętnościami. Okazał się oszustem

Streamer Warzone przechwalał się umiejętnościami. Okazał się oszustem

Podczas jednego ze streamów gracz przechwalał się swoją umiejętnością gry w Call of Duty: Warzone, niechcący pokazał całemu światu, że jest oszustem. Pasowałoby tu powiedzenie o karmie…

Gracz Warzone posługujący się ksywką MrGolds podczas jednego ze streamów Warzone szczycił się wysokim poziomem umiejętności oraz imponującym współczynnikiem k/d. Niedługo potem sam się zaorał, wyszło na jaw, że dobre wyniki uzyskuje dzięki cheatom. Wszystko przez uruchomiony menedżer zadań Windows.

Zobacz: Tom Clancy’s The Division w Games with Gold na wrzesień

Warzone Cheater

Jestem dobry w tej grze tylko dlatego, że mam dobrą kontrolę rozrzutu. Czy po raz pierwszy widzicie kogoś dobrego w grze? Nigdy nie widzieliście kogoś grającego w ten sposób?

Co ciekawe, MrGolds na razie nie dostał bana. Wygląda też na to, że oglądał film Młode wilki i stosuje zasadę „nigdy się do niczego nie przyznawaj.” Streamer wyznał, ze będzie teraz streamował z kamerą w tle, aby udowodnić, że nie jest oszustem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Nie peirwszy i nie ostatni – „szok i niedowierzanie” będzie jak jakaś gruba ryba w końcu wpadnie. Wtedy to dopiero będzie płacz przed kamerą…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię