Strona głównaWiadomościStrzelanka Brink dostępna za darmo na platformie Steam

Strzelanka Brink dostępna za darmo na platformie Steam

Shooter wydany w 2011 roku przechodzi na model free-to-play. Kto jeszcze nie grał lub chce odnowić znajomość z Brink, niechaj odpala Steama.

Nigdy nie odrzucamy od siebie darmowych gier. Tym bardziej, gdy do zgarnięcia jest produkcja wysokobudżetowa, wydana przez Bethesdę. Więc jeśli macie konto na Steamie, to czas najwyższy wpisać w wyszukiwarce Brink, bowiem od dziś bezpłatnie możemy go dodać do biblioteki.

Z natury jest to gra multiplayer, ale nie oznacza to, że musimy łączyć sie z innymi graczami. Występujące w grze AI całkiem nieźle próbuje zastąpić człowieka, testując jego strzeleckie i parkourowe umiejętności. A skoro już o tym mowa, walke o życie będziemy toczyć w świecie dotkniętym przez ogromną powódź. Stały ląd przestał tu istnieć, a ostatnim przyczułkiem ludzkości jest unosząca się nad wodą Arka (nawiązanie do Biblii jest tu wręcz uderzające).

Rozgrywka w Brink skupia się na ścieraniu dwóch zwaśnionych stron – Ochrony i Ruchu Oporu. Gracz ma za zadanie jedną z nich doprowadzić do zwycięstwa, wykonując dla niej różnorodne misje, a w tym: sabotaż, kidnaping, zabójstwa, inflitracja. Za ich wykonanie otrzymujemy punkty doświadczenia potrzebne do modyfikacji broni i talentów postaci.

Mimo, że Brink jest dostepny za darmo, twórcy nie całkiem pozbyli się form płatności za grę. Jest to pełna wersja, ale bez dodatkowej zawartości. Za cenę $3,77 możemy sprawić sobie wdzianka z Dooma lub Fallouta, a także rozszerzenie Agents of Change zawierające kilka map, nowe umiejętności bohaterów i modyfikacje broni. 

 

Rekomendowane wymagania sprzetowe:

  • Procesor: Intel Quad Core i5
  • Pamięć: 3GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850
  • System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista/Windows 7
  • Dysk twardy: 8GB wolnej przestrzeni dyskowej

Źródło: polygon.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię