Strona głównaGryAktualnościSuccubus Hellish Orgy zbanowane na Steam za zbyt mocne sceny

Succubus Hellish Orgy zbanowane na Steam za zbyt mocne sceny

Polskie studio Madmind Studio znane jest z tworzenia kontrowersyjnych gier takich jak Agony. Wygląda jednak na to, że w nadchodzącym Succubus: Hellish Orgy VR przesadzili, bo gra została zbanowana na Steam.

Studio zostało zmuszone do przełożenia premiery Succubus: Hellish Orgy VR. Tytuł początkowo zmierzał na Steam, jednak dostał bana na platformie. Teraz twórcy pracują nad przeniesieniem gry na inne platformy. Jak czytamy w oświadczeniu:

Steam postanowił zbanować grę, nie dając nam możliwości wprowadzania żadnych zmian.

Ostatnią wiadomością ze studia jest to, że Madmind pomoże zespołowi Console Labs dopracować cenzurę na konsolach. Jak powszechnie wiadomo, wydanie w pełni nieocenzurowanej gry jest praktycznie niemożliwe na jakiejkolwiek konsoli. Mając to na uwadze, w obecnej wersji na konsole PlayStation zostaną wprowadzone ulepszenia w ogólnej prezentacji wrażliwych elementów. Studio obiecało włożyć wiele wysiłku w wyeliminowanie pikselizacji. Powinno to również pomóc w portach na Switch i Xbox, które wkrótce zostaną wydane.

Poprzednia gra studia Madmind – Agony również była mocno ocenzurowana, co było warunkiem wydania jej na konsole PS4 i Xbox One. Na Steam zostało zastosowane obejście w postaci darmowego DLC, który wersję ocenzurowaną uzupełniał m.in. o okaleczanie, genitaliów, interaktywne minigry z związane z seksem, dodatkowe sceny stosunków seksualnych w formie cutscenek, dodatkowe sceny seksu przedstawiające demony i ludzi, brak cenzury i dodatkową scenę diabelskiej orgii.

Oglądając trailer Succubus Hellish Orgy można rozwiać wątpliwości, dlaczego gra została zbanowana. Jeżeli chcecie obejrzeć, możecie wejść TUTAJ. Trzeba być zalogowanym na YT.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię