Strona głównaGrySummer Game Fest 2021 zebrał większą liczbę wydawców niż targi E3

Summer Game Fest 2021 zebrał większą liczbę wydawców niż targi E3

Tegoroczny Summer Game Fest 2021 odbędzie się 10 czerwca, czyli dwa dni przed targami E3, jak powiedział organizator wydarzenia Geoff Keighley, tego chcieli fani, więc to otrzymają.

Oczywiście, jest to jego interpretacja, która nie koniecznie pokrywa się z rzeczywistością, ale jest niej trochę prawdy. Po pierwsze faktycznie w zeszłym roku targi E3, to był jeden wielki bałagan, wydawcy i studia deweloperskie nie potrafiły się dogadać w sprawie transmisji swoich streamów, więc całe wydarzenie było bardzo chaotyczne, a co gorsza rozciągnęło się w czasie. Więc przestało być świętem graczy, tylko pokazem, jak bardzo branża nie potrafi się dogadać między sobą.

Żeby temu zapobiec, Geoff postanowił zorganizować swój event Summer Game Fest 2021, który ma być takim zebraniem wszystkich wystawców w jedno miejsce „w sieci” i przygotowanie dwudniowego show, wprowadzającego do tegorocznych targów E3. Całość wyszła mu tak dobrze, że na dwudniową imprezę zgłosiło się więcej firm niż na same targi E3. Wśród wystawców zabrakło tylko Nintendo.

Sami jesteśmy bardzo ciekawi, co ciekawego zostanie zaprezentowane na E3, ale gigantyczny sukces SGF 2021, może spowodować, że większość premier zobaczymy, w trakcie nieoficjalnego prologu do targów E3, a na samych targach już nie będzie tak dużo nowości. Czekamy i zacieramy ręce, ponieważ szykuje się wyjątkowo ciekawy podwójny event dla fanów gamingu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię