Strona głównaGrySunset Overdrive zmierza na pecety?

Sunset Overdrive zmierza na pecety?

Lista gier wydanych na wyłączność platformy Xbox staje się coraz krótsza. W kolejce na PC prawdopodobnie stoi już zwariowana gra akcji TPP.

Microsoft wbrew swojej naturze szykuje małą niespodziankę dla pecetowców? Tak przynajmniej wynika z informacji udostępnionej przez użytkownika Twittera Nibeliona. Znalazł on w dokumentach koreańskiej korporacji ratingowej Microsoftu wpis sugerujący, że exclusive z ich konsoli wyjdzie niebawem na PC.

 

Notka przez wzgląd na koreańskie szlaczki z pozoru nic nie wyjaśnia, ale możemy zauważyć w niej tytuł gry Sunset Overdrive. Dopisek PC jest mocnym dowodem na to, że powstaje osobny port gry w wersji na blaszaki. Jeśli to prawda, to jest się z czego cieszyć, bowiem trzecioosobowa strzelanka to nie byle co.

W serwisie Metarcitic średnia ocen zatrzymała się na 81%, więc jest na co czekać. Oficjalna premiera Sunset Overdrive na PC może zostać potwierdzona przy okazji panelu na targach E3, gdzie firma Microsoft zarezerwowała już sobie 2 godzinki. Tymczasem, dla niezaznajomionych z grą przedstawiamy krótki trailer.

[you tube=vS_i2HTJp2o]  

Źródło: ign.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię