Strona głównaWiadomościSurface Book 2 w menu Microsoftu. Mobilność i kultura pracy w rozumieniu...

Surface Book 2 w menu Microsoftu. Mobilność i kultura pracy w rozumieniu gigantów z Redmond

Microsoft z gracją połączyło wydajność i wysoką mobilność sprzętu komputerowego. Efektem ich pracy jest Surface Book 2.

Digitimes donosi, że w ma być więcej tego samego, co w przypadku poprzedniej wersji Surface, lecz po znacznie niższej cenie. Choć tym razem zabraknie odłączanego ekranu, to w dalszym ciągu konwertowalność będzie dużym atutem zapowiadanego laptopa. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale możemy liczyć na wysoką manipulację ekranu do 360° i podzespoły znane z Surface Pro 4.

Pewnikiem będzie dostępne kilka konfiguracji, których zastosowanie wpłynie na cenę ostateczną urządzenia. Microsoft kolejny raz postawi na procesor i5 oraz i7 6. lub 7. generacji, uzupełni to sporą ilością pamięci RAM (maks 16 GB) i szybkim dyskiem hybrydowym bądź SSD. Z kolei oknem na świat prawdopodobnie będzie 13,5″ „dotykalski” ekran o rozdzielczości  3000 x 2000 pikseli.

Surface Book 2 nie jest reklamowany na potwora wydajności i wcale go nie udaje. Microsoft będzie atakować nim obszar biznesu, bowiem jego rozmiary i funkcjonalność predestynują go zadań biurowych i wykonywanych w terenie. Mała waga i klasyczny wygląd oddają ducha następcy Surface Book, który dzielnie współzawodniczył z Macbookiem Pro. W chwili premiery nowego laptopa szala zwycięstwa delikatnie przechyli się na korzyść Microsoftu, gdyż dotychczasowa etykietka z ceną minimalną za Surface Book, wynoszącą 1500 dolarów, zostanie obniżona o $500.

Źródło: techtimes.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię