Strona głównaGryAktualnościDo domu profesjonalnego gracza Fortnite wpadła policja. W trakcie streamu

Do domu profesjonalnego gracza Fortnite wpadła policja. W trakcie streamu

Profesjonalny gracz Fortnite, 14-letni Cody ‘Clix’ Conrad, przeżył chwile grozy, gdy w trakcie weekendowego streama do jego domu zapukała policja. Chłopak padł ofiarą wstrętnego i niebezpiecznego, ale zarazem popularnego w Stanach Zjednoczonych swattingu.

Swatting to bardzo niebezpieczne zjawisko, do którego bardzo często dochodzi w Stanach Zjednoczonych. Polega na zgłoszeniu na policję niewinnej osoby, najczęściej jakiegoś streamera, aby w trakcie transmisji na żywo obejrzeć, jak do domu wpadają mu uzbrojeni funkcjonariusze. Tego typu „żarty” doprowadziły do śmierci kilku osób, ale najwyraźniej nie dla wszystkich było to nauczką.

Jedną z ostatnich ofiar swattingu został 14-letni, profesjonalny gracz Fortnite’a Cody ‘Clix’ Conrad. W weekend stremował on rozgrywkę ze swojej ulubionej gry, gdy nagle powiedział, że musi na chwilę iść, bo w jego domu pojawiła się policja. Na szczęście wszystko skończyło się bez jakichkolwiek ofiar. Funkcjonariusze zachowali zimną krew. Całość możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię