Strona głównaWiadomościRozrywkaJak mógłby wyglądać szturm internautów na Strefę 51? Sprawdźcie sami

Jak mógłby wyglądać szturm internautów na Strefę 51? Sprawdźcie sami

Ostatnio coraz większą popularność zdobywa facebookowe wydarzenie Szturm na Strefę 51, nie zatrzymają nas wszystkich. Chęć udziału zadeklarowało prawie 2 miliony osób. Jeden z graczy w Arma 3 przygotował symulację jak mogłaby przebiegać taka akcja. Dla większości uczestników byłaby to prawdziwa rozrywka.

Samo wydarzenie jest żartem, chociaż możemy podejrzewać, że część ze zgłaszających chęć udziału bierze to całkiem na poważnie. Nie trzeba jednak być specjalnie bystrym, żeby stwierdzić, że wtargnięcie na teren strefy Sił Powietrznych Nellis nie jest dobrym pomysłem. I raczej można spodziewać się totalnej masakry niż znalezienia rzekomo przetrzymywanych tam statków kosmicznych oraz obcych.

Zobacz: Aktualizacja CS:GO – koniec z lagującymi przeciwnikami

Jeden z modderów Arma 3 przygotował na tę okazję symulację wykonaną w grze, pokazującą jak może wyglądać taki atak. Zresztą zobaczcie sami:

W zasadzie jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz jeżeli weźmiemy pod uwagę słowa przedstawicieli amerykańskiej Armii. USA bardzo poważnie traktuje potencjalne zagrożenia i siły zbrojne będą gotowe 20 września na odparcie ataku na strefę. I nie ma co spodziewać się, że żartują.

Zobacz: W Cyberpunk 2077 nie da się zagrać na Gamescom

A na koniec wywiad ze śmieszkiem, który całą akcję zapoczątkował:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię