Strona głównaWiadomościSynology uruchamia DSM 7.0

Synology uruchamia DSM 7.0

Synology zapowiedziało zbliżającą się premierę DiskStation Manger (DSM) 7.0. Firma ma w planach również rozszerzenie platformy C2 o cztery nowe usługi w chmurze.

Oprogramowanie DSM 7.0 to przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo oraz możliwości zarządzania system. To także usprawnienie współpracy w zakresie danych. Jest to także wielki skok technologiczny dla NAS i SAN Synology.

Synology

Dzięki sukcesowi C2 Storage – Synology wprowadza do swojego portfolio zarówno produkty hybrydowe, jak i oparte na chmurze m.in. nowy menedżer haseł, katalog jako usługa, tworzenie kopii zapasowych w chmurze oraz bezpieczne rozwiązania dla udostępniania plików.

Philip Wong, dyrektor generalny firmy Synology i założyciel firmy podkreśla:

Duże ilości nieustrukturyzowanych danych są stale generowane w tempie wykładniczym. Tradycyjne scentralizowane wdrożenia pamięci masowej nie są w stanie sprostać stale rosnącym wymaganiom dotyczącym przepustowości i wydajności. Produkty brzegowe w chmurze, takie jak produkty firmy Synology z serii do zarządzania pamięcią masową, są obecnie jednym z najszybciej rozwijających się rozwiązań na rynku, ponieważ w wyjątkowy sposób spełniają wymagania współczesnych firm.

Synology wdrożyło ponad 8 milionów rozwiązań do zarzadzania danymi na całym świecie. Wszystkie oparte są na systemie DSM, który jest największym systemem do zarządzania serwerami NAS. Dodatki opracowane przez firmę Synology, takie jak Synology Drive, Active Backup Suite i inne, są pobierane ponad sześć milionów razy miesięcznie.

Zobacz: Halo Infinite na pewno wyjdzie pod koniec tego roku

Kolejnym krokiem ku przyszłości jest system DMS 7.0, który zostanie udostępniony już 29 czerwca 2021. Wraz z aktualizacja na rynek wejdą zupełnie nowe usługi w chmurze hybrydowej, takie jak Active Insight, czyli narzędzie do monitowania i diagnostyki urządzeń na dużą skalę. A także Hybrid Share łączący w sobie elastyczność pamięci masowej C2 Storage i możliwości synchronizacji z rozwiązaniami lokalnymi oraz C2 Identity, katalog w chmurze hybrydowej jako usługa upraszczające zarządzenie domenami w różnych lokalizacjach.

Synology

DSM 7.0 obsłuży do 1 PB w przypadku bardzo dużych zadań, do tego wprowadza ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa w postaci Secure SignIn.

Ukazujące się zaraz po tym C2 Password, C2 Transfer i C2 Backup to samodzielne rozwiązania, które zaspokajają współczesne potrzeby w zakresie ochrony haseł, udostępniania poufnych plików oraz tworzenia kopii zapasowych dowolnych punktów końcowych i popularnych usług chmurowych SaaS.

Cztery lata wdrożenia i eksploatacji naszej usługi w chmurze pozwoliły nam połączyć nasze doświadczenia w zarządzaniu danymi z nowymi technologiami, umożliwiając wprowadzenie innowacyjnych optymalizacji, które pozwolą nam dostarczyć niezawodne, ale niezwykle konkurencyjne cenowo rozwiązanie. Obecnie szukamy ścieżki szybkiej ekspansji na nowe lokalizacje, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

DSM 7.0 i nowa rozbudowa C2 pozwalają na realizację nowej wizji Synology w zakresie zarządzania danymi. Będziemy kontynuować przekraczanie granic dzięki ściślejszej integracji, dzięki czemu wykorzystamy najlepsze cechy architektury lokalne i chmury.

Synology

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię