Strona głównaGryAktualnościSystem Shock Remake – wiemy kiedy premiera

System Shock Remake – wiemy kiedy premiera

W końcu znamy datę premiery System Shock Remake na PC. Gracze konsolowi będą musieli poczekać troszeczkę dłużej.

Wydawca planował wydać System Shock Remake jeszcze w tym miesiącu. Plany jednak musiały ulec zmianie. Ostatecznie gra trafi na PC 30 maja. Jak czytamy w komunikacie dewelopera:

Mieliśmy nadzieję wprowadzić grę na rynek do końca marca, ale okazało się to poza naszym zasięgiem; w końcu jesteśmy tylko ludźmi (w przeciwieństwie do Shodana!)

Gra trafi na Steam w cenie 179 złotych dolarów. Pierwsi nabywcy otrzymają kopię System Shock 2: Enhanced Edition bez dodatkowych kosztów, gdy pojawi się port tej gry od Nightdive Studios. Jeżeli jednak czekacie na wersję konsolową, to niestety jeszcze poczekacie. Gra trafi na PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series w późniejszym terminie. Na razie jednak nie wiadomo dokładnie kiedy.

Po raz pierwszy reamke został ogłoszony w 2015 roku. Na początku 2021 roku, deweloper obiecał, że gra pojawi się w lecie i słowa nie dotrzymał. Najnowsza wersja zachowa rozgrywkę oryginalnej wersji gry, jednocześnie ulepszając grafikę, dźwięk, sterowanie i interfejs. Nightdive dokonuje przeglądu funkcji hakowania i wprowadza nowych wrogów, podczas gdy odnowiona walka zawiera system rozczłonkowania. Jeżeli chcecie sprawdzić jak będzie się grało, to na Steam dostępne jest demo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię