Strona główna Gry Aktualności Tajemnicza zapowiedź studia Larian to tak naprawdę Baldur's Gate 3?

Tajemnicza zapowiedź studia Larian to tak naprawdę Baldur’s Gate 3?

Wygląda na to, że Larian Studios przygotowuje się do wydania trzeciej części gry z serii Divinity. Na stronie producenta pojawiła się grafika, która zwiastuje trzecią część serii.

Niespełna miesiąc temu Larian zapowiedziało trzecią część Divinity, o podtytule Fallen Heroes. A dzisiaj na swojej stronie zamieszcza grafikę ze stylizowaną rzymską cyfrą III. Poza nią na stronie nie ma nic więcej. Co prawda istnieje cień szansy, że może dotyczyć to również trzeciej części oryginalnej serii Divinity. Jednak jest to mało prawdopodobne.

Zobacz: Larian zapowiedziało kolejną część Divinity: Original Sin

Biorąc pod uwagę sukces jakim okazały się dwie pierwsze części Original Sin jestem skłonny przypuszczać, że deweloper dalej chce płynąć na tej fali. A to niezmiernie mnie cieszy. Original Sin to jeden z ciekawszych RPG-ów ostatnich lat.

Zobacz: Divinity: Original Sin 2 otrzyma serię darmowych DLC – i to przez rok

Za pasem E3 2019 liczę więc na to, że wkrótce poznamy zamiary studia i doczekamy oficjalnego trailera. Gdy tylko zdobędziemy w temacie nowe informacje niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

AKTUALIZACJA:

Okazuje się, że wcale nie chodzi o Divinity Original Sin 3. Wystarczyło pogrzebać w kodzie źródłowym strony, aby odkryć liczne dowody na to, że chodzi jednak o… Baldur’s Gate 3! Tak, najprawdopodobniej studio Larian pracuje na trzecią częścią legendarnej gry RPG! Na dowód grafika z kodem strony, na której opublikowano powyższe logo:

Baldur's Gate 3

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE