Strona głównaGryAktualnościLarian zapowiedziało kolejną część Divinity: Original Sin

Larian zapowiedziało kolejną część Divinity: Original Sin

Larian Studios za oficjalnie zapowiedziało Divinity: Fallen Heroes, który będzie kontynuacją wydarzeń znanych z Original Sin 2. Tym razem będziemy zwiedzać Rivellon na pokładzie Lady Vengeance. Deweloperzy zapowiadają wiele nowości.

Kolejna część serii tworzona jest we współpracy z Logic Artists, znanym z tworzenia strategii RPG takich jak Clandestine i Expeditions: Vikings. Tak jak w poprzednich częściach grę będziemy mogli rozgrywać zarówno samodzielnie jak i w trybie kooperacji.

Zobacz: Larian przenosi deweloperów pracujących nad Divinity: Original Sin 2 do innych projektów

Do gry powróci kilka postaci znanych z Original Sin II, aby pomóc nam w walce. Będą to Malady, Fane, Ifan, Loshe, Sebille, Red Emperor oraz Beast. Taktyczna walka ponownie wymusi na nas ostrożne podejmowanie decyzji, które mogą przechylić szalę zwycięstwa. Pomiędzy misjami będziemy powracać na Lady Vegeance. To właśnie tam będziemy zarządzać drużyną, oraz nawiązywać relację pomiędzy nimi.

Zobacz: Ulepszony tryb Areny dodany do Divinity: Original Sin II Definitive Edition

Fallen Heroes wprowadzi do świata gry proch strzelniczy pozwalając tym samym na posiadanie broni palnej, po raz pierwszy w serii. Pojawi się również nowa powierzchnia o nazwie Sulfurium. Gracz do wyboru będzie miał ponad 30 jednostek oraz ponad 200 unikalnych umiejętności.

Premiera gry zaplanowana jest jeszcze na ten rok na „wielu platformach”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię