Strona głównaWiadomościTajemniczy projekt MMORPG od twórców Eve Online

Tajemniczy projekt MMORPG od twórców Eve Online

Studio CCP Games już niczym rentier utrzymuje się z produkcji wydanej w 2003 roku. Czy ich nowy projekt pozwoli im zarobić jeszcze więcej? 

Dla niedzielnych graczy wiadomość o nowej grze twórców Eve Online to kolejny zwykły newsik, o którym za chwilę nie będą pamiętać, natomiast dla fanów kosmicznego MMORPG-a to informacja mogąca przyćmić wynik finału Ligi Mistrzów. Póki co, piłka jest po stronie dewelopera, gdyż projekt objęty jest wszelką tajemnicą. Szczątkowe fakty o grze zdradza jednak ogłoszenie o pracę.

CCP Games poszukuje nowych członków załogi i przede wszystkim kapitana statku, sprawującego rolę głównego projektanta. Idealny kandydat na to stanowisko powinien wykazywać się doświadczeniem zdobytym w ramach tworzenia znanych marek i gier z gatunku RPG. Jego głównym zadaniem ma być zarządzanie niewielką grupą projektantów.

W treści ogłoszenia jak byk napisano, że nowy projekt dotyczy stricte gry MMORPG. Z wykazu wymagań wynika również, że gra zaliczyła już pierwsze szkice koncepcyjne, ale na tym nasz trop się urywa. Producent nie podał jeszcze do publicznych wiadomości, czym aktualnie zajmuje się ich ekipa. Bez tytułu, bez fabuły, to szkielety gierki, którą poznamy dokładnie wtedy, gdy za odpowiednie uzna jej twórca.

Źródło: ccpgames.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię