Strona głównaWiadomościTak może wyglądać nowa mapa w Fortnite

Tak może wyglądać nowa mapa w Fortnite

Fortnite to w tym momencie jedna z najpopularniejszych gier, ale jedna i tam sama mapa może się powoli już nudzić. Dobrze, że Epic Games pracuje już nad nową areną Batlle Royale. Za sprawą wystąpienia Petera Ellisa na GDC 2018 dostaliśmy wgląd, jak mapa może się prezentować.

Fortnite to w tym momencie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Pod wieloma względami bije nawet PlayerUnknown’s Battlegrounds, które swego czasu pobiło wszelkie możliwe rekordy. Jednak żadna produkcja nie przetrwa, jeśli twórcy nie będą tworzyć nowych elementów. W przypadku Fortnite jest całkiem nieźle. Na mapie pojawiły się między innymi nowe lokacje. Poza tym gra została wzbogacona o ciekawe granaty, nowe bronie i mnóstwo skinów. Ale przydałaby się nowa mapa, prawda? Epic Games już nad nią pracuje.

Wcześniej twórcy skupili się na dodaniu nowych elementów na już istniejącej mapie. To było dla nich priorytetem. Cel został zrealizowany, więc mogli skupić się na tworzeniu całkowicie nowej areny walk Battle Royale. Do tej pory nic nie wiedzieliśmy na jej temat, ale rąbka tajemnicy uchylił Peter Ellis. W trakcie swojej prezentacji na GDC 2018 pokazał on kilka zrzutów ekranu, które prezentują całkowicie nową lokację w Fortnite. Z jednej strony możemy zobaczyć pustynne tereny, a z drugiej upiorny zamek na bagnach. Sami zobaczcie:

Co prawda nie mamy pewności, że zrzuty ekranów pochodzą z nowej mapy Fortnite, ale jest na to spora szansa. W końcu prezentacja dotyczyła właśnie tworzenia grafiki w grze Epic Games.

Źródło: Games Radar

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię