Strona głównaWiadomościCall od Duty: Modern Warfare 2 Remastered bez trybu multiplayer?!

Call od Duty: Modern Warfare 2 Remastered bez trybu multiplayer?!

Trwają prace nad zremasterowaną wersją Call of Duty: Modern Warfare 2, czyli jednej z najlepszych odsłon CoD-a. Szkoda, że gra najprawdopodobniej nie będzie miała trybu multiplayer.

Informacje o Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered wyciekły za sprawą włoskiego oddziału Amazon, gdzie produkcja pojawiła się w cenie 19,99 euro. Co prawda gra już zniknęła ze strony sklepu, ale w tak zwanym międzyczasie dowiedzieliśmy się, że Modern Warfare 2 rzeczywiście zostanie odnowione i zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Call od Duty: Modern Warfare 2 Remastered ma trafić do sklepów w październiku tego roku, jeszcze przed premierą Black Ops 4. Nie jestem jednak przekonany, czy rzeczywiście jest się z czego cieszyć. Okazuje się bowiem, że w grze nie będzie trybu multiplayer. To zaskakująca decyzja. Pierwszy Modern Warfare w wersji Remastered pozwalał na zabawę sieciową. Może ten tryb nie cieszył się dużą popularnością i dlatego twórcy odpuścili go sobie w drugiej odsłonie.

Ciekawe też, co stanie się z bardzo kontrowersyjną misją „No Russian”. Jeśli nie graliście w Modern Warfare 2, to był to fragment gry, w którym wcielamy się w agenta CIA pod przykrywką. Aby zdobyć zaufanie rosyjskich gangsterów, musimy wziąć udział w zamachu terrorystycznym na moskiewskim lotnisku. Co prawda gracz nie musiał oddawać strzałów do niewinnych pasażerów, ale jego kompani trupa ścielili gęsto. Dlatego myślę, że misja zostanie usunięta lub znacząco wygładzona.

Źródło: Eurogamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię