Strona głównaGryTak wygląda mapa Call of Duty: Black Ops 4 do trybu Battle...

Tak wygląda mapa Call of Duty: Black Ops 4 do trybu Battle Royale

W Call of Duty: Black Ops 4 będzie tryb Battle Royale – wiemy o tym od dawna. Teraz Activision i Treyarch zaprezentowały mapę, na której gracze będą rywalizować o miano tego najlepszego.

Tryb Battle Royale w Call of Duty: Black Ops 4 otrzymał nazwę BlackoutW każdym meczu stanie naprzeciw siebie aż 80 graczy, którzy na sporych rozmiarów mapie powalczą o miano najlepszego z najlepszych. Jak duża będzie to mapa? Z oficjalnego konta Call of Duty na Twitterze wynika, że całkiem spora. Zresztą sami zobaczcie:

Twórcy zapewniają, że jest to największa mapa w historii całej serii Call of Duty. Mamy na niej wszystko, co kojarzy się z produkcjami Battle Royale – tereny wodne, lasy, budynki, góry i pagórki, mosty, a nawet niewielką wyspę. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to jedna z map w PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale w rzeczywistości to zlepek różnych lokacji z serii Call of Duty.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października w wersji na PC, PS4 oraz XOne. Wcześniej, bo już 15 września, zostanie uruchomiona otwarta beta trybu Blackout (Battle Royale). Wtedy na własne oczy zobaczymy, jak prezentuje się powyższa mapka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię