Strona głównaGryAktualnościTak wyglądał anulowany następca Left 4 Dead

Tak wyglądał anulowany następca Left 4 Dead

Grafiki koncepcyjne anulowanego Invaders pozwoliły zobaczyć graczom, jak mógł wyglądać następca legendarnej serii Left 4 Dead.

Na kanale YouTube Unforgotten Games pojawił się materiał dotyczący Invaders, anulowanej gry, nad którą pracowało Turtle Rock. Kolejny co-op shooter z podziałem na klasy miał funkcjonować jako kolejna atrakcja dla miłośników Left 4 Dead.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED potwierdził, będą mikrotransakcje

Turtle Rock miało zacząć pracować nad Invaders w 2015 roku, zaraz po premierze Evolve. Planowano premierę na głównych platformach aktualnej generacji – Xbox One, PC oraz PlayStation 4.

Zamysł mocno przypomina to, do czego przyzwyczaiła nas najpopularniejsza gra Turtle Rock. Kilku głównych bohaterów zostaje podzielonych na klasy i wrzucone w sam środek walki z kosmitami. Każda z postaci oraz ich przeciwników miała mieć swoje specjalne umiejętności oraz pełnić konkretną rolę w walce. Podczas gry pojawiał się nawet potężny, potwór-kosmita.

Od tego czasu grę anulowano, a Turtle Rock skupiło się na Back 4 Blood, innym następcy Left 4 Dead. Po Invaders został krótki materiał na YouTube i kilka grafik koncepcyjnych, które można wciąż obejrzeć na portlau ArtStation.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię