Strona głównaGryAktualnościTake-Two anulowało niezapowiedzianą grę Hangaru 13

Take-Two anulowało niezapowiedzianą grę Hangaru 13

Twórcy Mafii 3 pracowali ostatnio nad nowym projektem. Mimo inwestycji ponad 50 milionów dolarów Take-Two zdecydowało się anulować grę. 

Fani Mafii spędzili ostatnie miesiące, spekulując nad kolejnym tytułem od Hangaru 13. Od kiedy światło dzienne ujrzała Mafia: Definitive Edition, nie wiedzieliśmy, nad czym pracowali jej twórcy. Aż do teraz.

Zobacz: Age of Empires 4 – najlepszy RTS w historii Steam

Niestety tym razem nie jest to ogłoszenie żadnej nowej gry czy teaser, tylko jej anulowanie. W najnowszym raporcie Bloomberga Jason Schreier informuje o anulowanym przez Take-Two projekcie o nazwie „Volt”. Powstawał on od 2017 roku, zainwestowano w niego 53 miliony dolarów i ostatecznie nie dojdzie do skutku.

Nie znamy dokładnego powodu tej decyzji, ani nawet szczegółów samej gry. Krążą jednak plotki o grze Cthulhu z otwartym światem. Na pewno nie była to Mafia 4. W kolejnych tygodniach i miesiącach powinniśmy zobaczyć również, czy będą jakieś dalsze konsekwencje tych wydarzeń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię