Strona głównaWiadomościTake-Two potwierdza termin premiery Borderlands 3

Take-Two potwierdza termin premiery Borderlands 3

Sequel popularnej strzelanki na pewno powstanie. Teraz wiemy już, kiedy możemy się go spodziewać.

Red Dead Redeption 2 to nie jedyny duży projekt, który ma w swoich planach wydawniczych Take-Two Interactive. W kalendarzyku nadchodzących premier pojawiła się długo wyczekiwana kontynuacja FPS-a, zgrabnie połączonego z elementami RPG. 

Gorąca informacja wyszła od Straussa Zelnicka (CEO Take-Two). Użył on dokładnie takich słów: „…wyczekiwany nowy tytuł jednej z największych franczyz firmy 2K„. Nie mamy cienia wątpliwości, że za tajemniczym tytułem skrywa się właśnie Borderlands. Dlaczego tak uważamy? To samo źródło wskazało studio 2K, jako dewelopera odpowiedzialnego za kolejną część Borderlands. 

Wiadomość o produkowanym Borderlands 3 wywołała w naszych sercach przyjemne uczucie ciepła. Dzisiaj temperatura jeszcze bardziej podskoczyła do góry, bowiem CEO Take-Two odniósł się do daty premiery gry. A ta ma nastąpić między kwietniem 2018, a ostatnim dniem marca 2019 roku.

Zelnick dokładnie dobierał słowa, by nie zdradzić wrażliwych informacji, dlatego także i my możemy się mylić w naszych osądach. Tylko jeśli temat zapowiadanego sequela nie dotyczy uniwersum Borderlands, to w takim razie co to może być?

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię