Strona głównaWiadomościTeam Group przedstawia T-FORCE DELTA RGB SSD - pierwszy dysk SSD,...

Team Group przedstawia T-FORCE DELTA RGB SSD – pierwszy dysk SSD, który świeci nocą

Dyski, jak widać, też mogą roztaczać wokół siebie tęczę kolorów. Pierwszym z takich modeli będzie T-FORCE DELTA RGB SSD. 

W świecie gamingowego sprzętu efekciarstwo to podstawa do stworzenia unikalnego centrum rozrywki. Wydajność na wypasie koreluje z boskim wyglądem, toteż producenci wykreowali modę na podświetlenie RGB. Mają to karty graficzne, mają i płyty główne wraz z pamięcią i chłodzeniem. Dlaczego więc nie wpakować tęczowej aureoli do dysku SSD?

Zadawszy sobie takie pytanie firma Team Group wymarzyła sobie pierwszy superszybki dysk z pamięcią 3D NAND luminujacy milionami kolorów. Jest nim 2,5″ DELTA RGB SSD 256 GB/512 GB/1 TB w dwóch wariantach odcieni (czarny i biały). Według dostarczonej specyfikacji ma oferować transfery na poziomie 500 MB/s w zapisie i 560 MB/s podczas odczytu.

Prędkość działania to jedna rzecz, a druga to kwestia wizualna magazynu na dane. Producent, aby wzmocnić faktor gamingowy, zamontował na obudowie urządzenia panele RGB. Od chwili podłączenia dysku, ten świecić będzie w kilku zaprogramowanych trybach rozjaśniając nie tylko siebie, ale również pozostałe koegzystujące z nim podzespoły.

Z uwagi na potrzeby graczy T-FORCE DELTA RGB SSD został przygotowany w dwóch modelach: DELTA S (Prosta wersja) i DELTA (Wyborowa). Różni je jedynie sposób zasilania oraz liczba animacji podświetlenia. W przypadku wersji S podłączymy go do płyty głównej przy pomocy wtyczki 12 V RGB. Wariant DELTA dostarczy nam więcej wzrokowych uciech, bowiem obdarzy nas mnogością domyślnych ustawień RGB. Aby móc je zgrać z luminacją pozostałych urządzeń będzie to wymagać podłączenia dysku za pomocą wtyczki 5 V ADD.     

T-FORCE DELTA RGB SSD będzie dostępny w sprzedaży od czerwca w wersji 256 GB (86 dolarów), 512 GB (132 dolary) oraz 1 TB (259 dolarów).     

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię